Nie stawiamy sobie (podobnie zresztą jak Plat-
forma Obywatelska) żadnej bariery w tworzeniu tej stro-
ny i zamieszczaniu na niej jakichkolwiek treści.
Z barierą zdrowego rozsądku na czele. Strona, podobnie zresztą jak cała platformers-
ka Polska, jest w ciągłej budowie, przebudowie, modernizacji, rozbudowie, remoncie, a tak naprawdę -
- nie bójmy się tych słów -
- w kompletnej ruinie i total-
nym bałaganie. Za wszelkie zaistniałe utrudnienia przep-
raszamy. Drogi Internauto, daj nam jeszcze 4 lata,
a zbudujemy Ci drugą Irlan-
dię… na razie Północną,
a potem się zobaczy...
Życzymy zatem miłego surfowania... więcej ...

Za wszelkie utrudnienia napotkane na tej stronie internetowej serdecznie Państwa przepraszamy. Jeżeli nic na niej nie funkcjonuje tak jak powinno - prosimy nie mieć do nas pretensji. W końcu Platformie też przecież Państwo dużo wybaczacie. Pragniemy jedno cześnie zaznaczyć, że niniejsza strona - podobnie zresztą jak cała Platforma Obywatelska - ma zgodnie z dewizą Pana Twardowskiego 3 zadania:
a) śmieszyć, b) tumanić, c) przestraszać.

Ostrzeżenie:

Uwaga, niniejsza strona www (podobnie jak program wyborczy PO) zawiera treści drastyczne. Osoby o słabych nerwach i słabym pęcherzu zdecydowanie nie powinny na nią wchodzić. Osoby pozbawione poczucia humoru i elementarnej dozy inteligencji wchodzą na tą stronę wyłącznie na własną odpowiedzialność. Funkcjonariuszy wszelkich służb pragniemy przestrzeć, aby absolutnie nie próbowali odwiedzać autorów tej strony w ich mieszkaniach we wczesnych godzinach porannych (jak to miało chociażby miejsce w przypadku legendarnego twórcy strony "Antykomor"), ponieważ: po pierwsze - mamy dość twardy sen (zresztą jak każdy człowiek o czystym sumieniu w tym kraju) oraz w okolicznościach wyrywania ze snu w godzinach do tego nie przeznaczonych - możemy po prostu się zdenerwować (czyli używając slangu polityków PO typu wałbrzyskiego senatora Romana Ludwiczaka - się wk...ić).
Zwracamy się również z gorącą prośbą do wszelkich organów oraz osób publicznych
i prywatnych o nie podejmowanie prób wchodzenia z nami w jakiekolwiek spory o charakterze prawnym, ponieważ takowe incydenty zostaną przez nas uznane za wyjątkowy obciach i porutę. Niniejsza strona ma charakter satyryczny, więc jeżeli komuś nie staje poczucia humoru, to niech jej po prostu nie przegląda i nadal głosuje na Platformę Obywatelską.

Wszystkim pozostałym życzymy przyjemnej lektury...